Чому запотівають
СКЛОПАКЕТИ?

Вікна потіють з кількох причин. Якщо запотівання відбувається з середини склопакету (ви не можете "витерти" цей конденсат), значить проблема в якості склопакету, він або має тріщину, або розгерметизувався. Якщо вікна потіють з средини приміщення (ви можете витерти конденсат), тоді причиною є висока вологість в приміщенні та однокамерні склопакети.

Запотівання в середині склопакету

Якщо конденсат з'явився між склом, єдиний вихід -  заміна склопакету. Виготовляється новий склопакет, приїзджає майстер, витягує старий, пошкоджений склопакет та ставить новий склопакет.

Конденсат на склопакеті

Щоб на вікнах перестав з'являтися конденсат, необхідно або поставити кращі (тепліші склопакети) або зменшити вологість в приміщенні. Зменшити вологість можна частішим провітрюванням, та підсушуванням приміщення.

Причини випадіння конденсату на вікні.

Найчастіше вікна потіють взимку. Запотівання вікна відбувається по причині конденсації вологи на холодній поверхні. Відповідно, чим холодніше на поверхні склопакету і чим вища вологість, тим частіше та сильніше запотівають вікна.

Image

Що робити щоб не потіли вікна?

Теплий профіль

Купувати металопластикові вікна у львові з більш теплого профілю. Як правило це 6-7 камер та монтажна ширина пластику від 70 мм.

Вікна з двокамерними склопакетами

Використовувати двокамерні енергозберігаючі склопакети товщиною від 32мм. Двокамерні енергозберігаючі склопакети складаються з трьох склів, щонайменше одне з яких є енергозберігаючим. Для кращого ефекту простір між склом можна заповнити інертним газом.

Замініть існуючі склопакети

Якщо склопакети в вас вже стоять і вікна запотівають, швидш за все, в вас стоять самі звичайні однокамерні склопакети. Для більшого ефекту їх слід замінити на товстіші двокамерні енергозберігаючі склопакети.

Відрегулювати вікна

Нещільно закрита стулка, або погано загерметизований стик вікна та підвіконника, також збільшують запотівання склопакету.

Провітрюйте приміщення

Щоб надлишок вологи не осідав на склопакетах, слід зменшити вологість в приміщенні - один-два рази в день провітривши кімнату. Також слід перевірити роботу витяжки.

Перевірте підвіконник

Перевірте чи правильно змонтований підвіконник. Якщо підвіконник повністю накриває батарею, це погіршує циркуляцію теплого повітря в приміщенні. Як правило, підвіконник монтують таким чином щоб він накривав половину батареї.

Кімнатні рослини

Кімнатні рослини, розташовані на підвіконнику, є однією з причин підвищеної вологості. Щоб зменшити конденсат на вікнах, вазони слід прибрати з підвіконника.

Неправильно зароблені відкоси

Якщо на відкосах також є конденсат, або тріщини поруч вікна, то швидш за все монтажники допустили помилку та погано запінили вікно, або ж піна на відкосах була зароблена запізно чи погано. В даному випадку слід поправити відкоси.

+38 (067)-340-37-49
+38 (050)-315-00-44

kyrykvy@gmail.com

вул. Пасічна 93а
Львів, 79038